DOPRAVA A CENA DOPRAVY TOVARU
DOPRAVA TOVARU

Vážení zákazníci ,

ponúkame Vám logistické riešenie pre Vaše objednávky z nášho e-shopu.

Naším cieľom je neustále patriť medzi najlepších poskytovateľov služieb a ponúkať špičkové služby za konkurenčné ceny a aj čo sa týka logistiky.

Doprava tovaru je samozrejme bez poplatku , ak si pre tovar prídete osobne do nášho obchodu v Príbovciach na adrese: 03842 Príbovce č.196 vo vopred dohodnutom čase.

Inak bežne na prepravu používame kuriérsku spoločnosť GLS Slovakia s.r.o.

Ak si ovšem zákazník žiada iný spôsob dodania tovaru,budeme sa snažiť v maximálnej miere mu vyhovieť.   Pri doprave sklenených tabúľ - okná kabíny malotraktorov , rebrovaných valcov motorov a pod. napríklad dopravnými spoločnosťami žiaľ nedokážeme poskytnúť garanciu,že sa cestou k Vám nešetrnou manipuláciou tovar radikálne poškodí.

Preto tovar tohoto charakteru prosíme prevziať u nás v Príbovciach osobne alebo Vami poverenou osobou po predchádzajúcej dohode na čísle 0905 562064.

Ďakujeme za pochopenie !! 

K celkovej cene za tovar,ktorý si dáte do koša, je nutné pripočítať cenu poštovných nákladov  -v prípade Slovenskej pošty si to zákazník vie približne vypočítať pomocou cenníka na www.posta.sk - cenník - a k tejto cene pribudne cena balného /napr.cena kartónovej krabice, lepiacej pásky, bublinkovej obálky a pod./

Paušálnu platbu za dopravu nie je možné stanoviť , nakoľko hmotnosť zásielky je pakticky od 100g do niekedy až 45 kg. Čiže najprv celú Vašu objednávku odvážime a podľa toho stanovíme dopravné náklady.

 

 

 

 

 

NjY3ZDQ0