DOPRAVA A CENA DOPRAVY TOVARU
DOPRAVA TOVARU

Vážení zákazníci ,

ponúkame Vám logistické riešenie pre Vaše objednávky z nášho e-shopu.

Naším cieľom je neustále patriť medzi najlepších poskytovateľov služieb a ponúkať špičkové služby za konkurenčné ceny a aj čo sa týka logistiky.

Doprava tovaru je samozrejme bez poplatku , ak si pre tovar prídete osobne do nášho obchodu v Príbovciach na adrese: 03842 Príbovce č.195 vo vopred dohodnutom čase.

  1. V prípade dobierky v súčasnosti používame v prvom rade štandartne,ako základnú-službu Slovenskú poštu  v dodaní 1.trieda

Ak si ovšem zákazník žiada iný spôsob dodania tovaru,budeme sa snažiť v maximálnej miere mu vyhovieť.   Pri doprave sklenených tabúľ - okná kabíny malotraktorov , rebrovaných valcov motorov a pod. napríklad dopravnými spoločnosťami žiaľ nedokážeme poskytnúť garanciu,že sa cestou k Vám nešetrnou manipuláciou tovar radikálne poškodí.

Preto tovar tohoto charakteru prosíme prevziať u nás v Príbovciach osobne alebo Vami poverenou osobou po predchádzajúcej dohode na čísle 0905 562064.

Ďakujeme za pochopenie !! 

Dovolíme si Vás tiež upozorniť ,že pri zaslaní balíka prostredníctvom Slovenskej pošty 1. triedou je  limitná doba dodania balíka =  deň podania + do 2 dní !!! Samozrejme je možné , že balík je doručený už niekedy na nasledovný pracovný deň .

K celkovej cene za tovar,ktorý si dáte do koša, je nutné pripočítať cenu poštovných nákladov  -v prípade Slovenskej pošty si to zákazník vie približne vypočítať pomocou cenníka na www.posta.sk - cenník - a k tejto cene pribudne cena balného /napr.cena kartónovej krabice, lepiacej pásky, bublinkovej obálky a pod./

Paušálnu platbu za dopravu nie je možné stanoviť , nakoľko hmotnosť zásielky je pakticky od 100g do niekedy až 45 kg. Čiže najprv celú Vašu objednávku odvážime a podľa toho stanovíme dopravné náklady.

Dovolíme si poznamenať ešte raz ,že pracovníci Pošty, GLS a iných dodávateľských spoločností nepracujú zadarmo , ako si to v minulosti niektorí kupujúci mysleli, ale zato treba k výslednej sume objednávky počítať s ich "odmenou"- teda poštovými nákladmi.

 

 

 

 

 

ZmZhZWY0